Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu projeksiyon perdesi uzaktan kumanda ya da butonla kontrol edilen otomatik bir perde sistemidir. Sistem otomatik olduğu için kullanım hatalarından etkilenmez ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Winend Perde, bir Somfy çözüm ortağı olarak motorlu projektör perdelerinde Somfy motorlar tercih etmektedir. Bunun yanı sıra fiyat/performans sistemleri için Mosel markalı motorlar kullanabilmekteyiz. İki motor sistemi de dayanıklı ve performanslıdır. Elektrik tüketimi yok denecek mertebededir. İster Somfy ister Mosel markalı olsun tüm motorlu sistemlerimiz 5 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Motorlu perdeler istediğiniz ölçüde yapılabilir.
 Winend Perde, istediğiniz her ölçüde size özel üretim yapabilmektedir. Bu nedenle standart ölçülerle sınırlı değilsiniz.  

Motor ve ölçü seçiminde tereddüt yaşıyorsanız lütfen doğrudan bize ulaşarak en sağlıklı bilgiyi alınız. Motorlu projeksiyon perdesi fiyatları size özel hazırlanacak sistemin detaylarına bağlı olarak belirlenecek ve fiyat teklifi olarak size iletilecektir.

Ürün Değerlendirme Puanı
 

Perde sistemlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız.
 
 
 
Hangi ölçülerde motorlu projeksiyon perdesi yaptırabilirim?
Mosel mi Somfy mi tercih etmeliyim?
Neden manuel yerine otomatik perde yaptırayım?
Ankara'dayım, buraya projeksiyon perdesi gönderebilir misiniz??